Darbai

Mini ekskavatoriaus atliekami darbai

Mini ekskavatoriaus paskirtis – atlikti žemės kasimo ir tvarkymo darbus, kurie siekia iki 2,70 metrų gylio. Tai yra smulkūs ir vidutinio dydžio kasimo darbai. Dažniausiai mini ekskavatoriai naudojami tranšėjų kasimo darbuose, kuomet yra montuojami vandentiekio, nuotekų, dujotiekio, lietaus nuotekų vamzdžiai, elektos ar interneto kabeliai. Taip pat mini ekskavatoriai pasižymi puikiui pravažumu ir galimybe atlikti kasimo darbus ankštose vietose, puikiai privažiuoja prie reikiamos kasimo vietos. Dėl šių savybių ekskavatoriai naudojami tiek statybų darbuose, tiek ir aplinkotvarkos darbuose. Mini ekskavatoriaus nuoma Vilniuje

  • Tranšėjų kasimas – vandentiekio, nuotekų, lietaus nuotekų, dujotiekio, elektros ar interneto kabelių.
  • Duobių kasimas – nuo smulkių iki didelių įvairios paskirties duobių.
  • Atkasimo darbai – pamatų atkasimas ar panašių konstrukcijų.
  • Kasimo darbai patalpose.
  • Šlaitavimas ir grunto tvarkymas – naudojamas planiravimo kaušas, kuris puikiai sutvarko aplinką.
  • Kelmų, krūmų rovimas.
  • Panašūs kasimo ir aplinkotvarkos darbai.

Vykdami pas klientus atsivežame ne tik kasimo, bet ir planiravimo kaušą, kuris naudojamas dažniausiai užsakimo darbams atlikti. Tačiau šis mini ekskavatoriaus planiravimo kaušas puikiai tinka grunto lyginimui, gražiam vejos nukasimui, augalinio sluoksnio nukasimui. Klientams siūlome pačias patraukliausias kasimo kainas Vilniuje. Dėl informacijos ir paslaugų kreiptis šiuo numeriu 8 602 99725.

Bobcat atliekami darbai

Bobcat krautuvo paskirtis – atlikti smulkius ir vidutinio dydžio darbus susijusius su grunto lyginimu, stumdymo, pervežimu ir panašiais darbais. Turime montuojamus papildomus padargus, tokius kaip: paletinės šakės leidžiančios statybvietėje iškrauti ar pervežti paletes iki 1500kg; hidrauliniu žemės grąžtu atlikti įvairaus diametro polių gręžimo darbus iki 2,5m.